koszulka de bruyne dla dzieci Joe Hart to bardzo dobry

koszulka de bruyne dla dzieci Joe Hart to bardzo dobry bramkarz, numer 1 w Anglii” – wyjaśnił Goalowi były strzelec Fulham i Chelsea.

„Oczywiście miał ostatnio trudny sezon, ale powrót do Anglii i gra dla West Ham byłby bardzo dobry dla jego kariery i utrzymania numeru 1 w angielskiej drużynie.

„Potrzebowałby czasu, aby zaaklimatyzować się w West Ham. To zupełnie inna drużyna niż Man City. West Ham jak dotąd nie radzi sobie zbyt dobrze, ale myślę, że Joe Hart nie minie dużo czasu, aby zagrać najlepiej, jak potrafi”.

Schwarzer poparł także Harta, aby pomimo jego niedawnego kryzysu zachował miejsce pierwszego wyboru bramkarza Anglii.

„Myślę, że tak, ponieważ musi regularnie koszulka di maria grać w Anglii. To najlepsza liga, najbardziej wymagająca liga na świecie” – powiedział.