koszulka giroud „To właśnie sprawiało, że uśmiechałem

koszulka giroud „To właśnie sprawiało, że uśmiechałem się każdego dnia. Być częścią pierwszego zespołu Man United. Było kilka meczów, w których było trudno.

„Pamiętam mecz na wyjeździe z Tottenhamem, kiedy zdjął mnie z boiska w przerwie. Następnego dnia rozmawialiśmy szczerze, a ja nadal się uśmiechałem.

Rashford dodał, że po zwycięstwie United w Pucharze Anglii w 2016 roku „sprawdził rzeczywistość”: „Czasami jesteśmy naszym największym koszmarem. Chcemy wszystkiego za szybko.

„Ponieważ zdobyliśmy Puchar Anglii z Van Gaalem, miałem w głowie, że wygramy wszystko. Wchodzisz zatem w sezon z oczekiwaniami, a potem zostajesz zweryfikowany z rzeczywistością.

„Sposób, w jaki poradził sobie z koszulka griezmann sytuacją Spurs – to była gra, zdałem sobie sprawę, że znajduję się w męskim świecie”.