koszulka di maria Obrońca Manchesteru City John Stones

koszulka di maria Obrońca Manchesteru City John Stones podpisał nowy pięcioletni kontrakt, który utrzyma go w klubie do 2026 roku.

Obecna umowa 27-latka miała wygasnąć pod koniec sezonu, ale został nagrodzony nowym kontraktem po odwróceniu swojej kariery w City.

Stones dołączył do City w ramach umowy o wartości 47,5 miliona funtów z Evertonu w 2016 roku i w zeszłym sezonie zaprezentował najlepszą formę w swojej karierze, pomagając drużynie Pepa Guardioli w zdobyciu tytułu Premier League i finału Ligi Mistrzów, a także odzyskaniu miejsca w reprezentacji Anglii.

Artykuł jest kontynuowany poniżej
Wybór redaktorów Messi może zostawić za sobą słaby start w PSG, odgrywając główną rolę w meczu z Realem Madryt „Oni zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudowny dzieciak Man City zostanie „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Co powiedziano?
„Nie mógłbym być szczęśliwszy. Uwielbiam koszulka giroud być częścią tej drużyny”, powiedział Stones po zawarciu nowej umowy. „Jest tu tak wielu utalentowanych zawodników i wiem, że możemy kontynuować zdobywanie trofeów, na czym się głównie skupiam.